Kochani, od dziś do odwołania nie przyjmuję nowych zamówień. Niedługo na świecie przywitam córeczkę i potrzebuję czasu żeby ostatecznie się na to przygotować. Potrzebuję również odpocząć od złych wiadomości dotyczących koronawirusa, które (co oczywiste) zalewają wszelkie media. Potrzebuję przygotować głowę na spotkanie małej kruszynki ze światem, który aktualnie stawia wszystkim wielkie wyzwania.
Na stronie znajduje się kilka gotowców, które pozostają dalej w sprzedaży. Nie mówię, że w wolnej chwili, nie siądę do maszyny i nie uszyję czegoś nowego żeby wrzucić na stronę. Jednak indywidualne zamówienia muszą poczekać. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie i gdy wrócę do przyjmowania zamówień chętnie do mnie wrócicie. 😉
Tymczasem pamiętajcie, aby podejść do obecnej sytuacji z rozsądkiem. Nie panikujcie, ale róbcie wszystko z głową. W miarę możliwości zostańcie w domach, a zakupy internetowe też róbcie w rozsądkiem. Pamiętajcie, że nawet do paczkomatu ktoś musi tą paczkę dostarczyć i to, że ma ograniczony kontakt z odbiorcą nie oznacza, że nie jest narażony, bo po drodze spotyka całe mnóstwo swoich kolegów i koleżanek na magazynach itp. Wszystko jest dla ludzi, jednak w aktualnej sytuacji należy na prawdę myśleć nad tym co robimy.
Miłego dnia 😉 uważajcie na siebie😉 będę się do Was od czasu do czasu odzywać abyście o mnie nie zapomnieli 😁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *